Latvijas Reitingi

Mācību priekšmetu olimpiādes

2020./2021.m.g. laureāti

Sveicam Luīzu Šimkēviču (9.b) ar iegūto atzinību Valsts 8. – 9. klašu skolēnu 47. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 3. posmā.

Paldies skolotājai Ilzei Kopmanei.

***

Sveicam Elzu Veinbergu (4.a klase) ar atzinības saņemšanu Rīgas pilsētas daiļrunātāju konkursā angļu valodā 4. klasēm "My favourite season".

Paldies skolotājai Kristīnei Kromanei.

***

Sveicam Edgaru Teicānu (5.a) ar iegūto atzinību Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādes 2. posmā 5.-8. klašu grupā.

Paldies skolotājai Laurai Čerņevskai.

***

Sveicam Robertu Šarloti Andersoni (11.a) ar iegūto 3. pakāpes diplomu Rīgas reģiona skolēnu 45. zinātniskās pētniecības darbu konferencē.

Paldies skolotājai Ilzei Kopmanei un visiem brīvprātīgajiem palīgiem.

***

Sveicam Nilu Sūnu (12.b) ar iegūto 3. vietu Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādes 2. posmā laureātu 9.-12. klašu grupā.

Paldies skolotājai Andai Vernei.

***

Sveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 38. olimpiādes 2. posma laureātus 10. - 12. klašu grupā

   2. vieta
   Andrim Zaķim (12.b)

   3. vieta
   Dāvidam Germantam (11.a)
   Ērikam Kārlim Āboltiņam (11.a)
   Elīnai Martinsonei (11.b)
   Rolandam Indričānam (11.b)

Paldies skolotājam Arvīdam Urbanovičam.

***

Sveicam Rīgas pilsētas 11.-12. klašu skolēnu 47. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posmā laureātus:

   2. vieta
   Lindai Megijai Šveklei (12.a)

   Atzinība
   Reinim Grundspeņķim (12.a)
   Rihardam Slišānam (12.b)

Paldies skolotājām Aijai Dombrovskai un Ilzei Kopmanei.

Vēlam veiksmi Lindai Megijai, gatavojoties dalībai valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

***

Sveicam Nilu Sūnu (12.b) ar iegūto 2.vietu Rīgas pilsētas 9.-12. klašu skolēnu fizikas 71. olimpiādes 2. posmā.

Paldies skolotājam Mārim Spriņģim.

Vēlam veiksmi Nilam, gatavojoties dalībai valsts fizikas olimpiādē!

***

Sveicam Rīgas pilsētas 8. – 9. klašu skolēnu 47. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma dalībniekus ar iegūtajiem augstajiem sasniegumiem:

   1. vieta
   Luīzai Šimkēvičai (9.b)

   3.vieta
   Laurai Baltgalvei (9.b)

Paldies skolotājai Ilzei Kopmanei.

Vēlam veiksmi Luīzai, gatavojoties dalībai valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

***

Sveicam Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādes 2. posma laureātus 10.-12. klašu grupā:

   Atzinība
   Rihardam Slišānam (12.b)
   Krišam Jānim Dombrovskim (12.b)

Paldies skolotājai Dinai Hofmanei.

***

Sveicam Rīgas pilsētas bioloģijas 43. olimpiādes 2. posma laureātus 9.-12. klašu grupā:

   2. vieta
   Luīza Šimkēviča (9.b)

   3. vieta
   Valdis Arelis (10.b)

Paldies skolotājām Sandrai Bernātei un Kristīnei Stafeckai.

***

Sveicam Rīgas pilsētas 10.-12. klašu skolēnu angļu valodas 50. olimpiādes 2. posma dalībniekus ar iegūtajiem augstajiem sasniegumiem:

   Atzinība
   Rihardam Slišānam (12.b)

Paldies skolotājai Inārai Dreijerei.

***

2019./2020.m.g. laureāti

Sveicam E. Ozoliņa piemiņai veltītā skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursa "Pa-smejies!" laureāti 5. – 7. klašu grupā Wei Dai (7.a).

Lasīt vairāk...

Paldies skolotājam Andim Līkansim.

***

Sveicam Rīgas pilsētas matemātikas 70. olimpiādes 2. posmā laureātus 5.-8. klašu grupā:

   1. vieta
   Evelīna Filatova (6.c)

   3. vieta
   Estere Elīza Laicāne (5.c)

   Atzinība
   Simona Linde (5.b)

Paldies skolotājām Guntai Pētersonei un Maijai Bārtulei.

***

Sveicam Rīgas pilsētas 10.-12. klašu skolēnu 37. ģeogrāfijas olimpiādes 2. posmā laureātus:

   2. vieta
   Kārlim Ķiršakmenim (12.b)

   3. vieta
   Dāvidam Germantam (10.a)

   Atzinība
   Emīlam Bitānam (12.b)

Paldies skolotājam Arvīdam Urbanovičam.

***

Sveicam Rīgas pilsētas 11.-12. klašu skolēnu 46. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posmā laureātus:

   2. vieta
   Elizabetei Alisei Meņģelei (12.b)

   Atzinība
   Emīlam Bitānam (12.b)

Paldies skolotājai Aijai Dombrovskai.

Vēlam veiksmi Elizabetei Alisei, gatavojoties dalībai valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

***

Sveicam Nilu Sūnu (11.b) ar iegūto 3. vietu Rīgas pilsētas 9.-12. klašu skolēnu fizikas 70. olimpiādes 2. posmā.

Paldies skolotājiem.

***

Sveicam Rīgas pilsētas 8. – 9. klašu skolēnu 46. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma dalībniekus ar iegūtajiem augstajiem sasniegumiem:

   3. vieta
   Luīzai Šimkēvičai (8.b)

   Atzinība
   Megijai Štrausai (9.c)
   Valdim Arelim (9.a)

Paldies skolotājām Ilzei Kopmanei un Līgai Fedorovai.

***

Sveicam Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādes 2. posma laureātus 9.-12. klašu grupā.

   Atzinība
   Amālijai Lazdiņai (9.a)
   Agatei Amantovai (10.b)
   Rolandam Indričānam (10.b)

Paldies skolotājām Sandrai Bernātei un Justīnei Āboltiņai.

***

Sveicam Rīgas pilsētas 9.-12. klašu skolēnu krievu valodas (svešvalodas) 23. olimpiādes 2. posma dalībniekus ar iegūtajiem augstajiem sasniegumiem.

   3. vieta
   Paulinai Simačevai (9.b)
   Samantai Špoģei (12.a)

Paldies skolotājai Tamārai Veinbergai.

***

Sveicam Rīgas pilsētas 10.-12. klašu skolēnu angļu valodas 49. olimpiādes 2. posma dalībniekus ar iegūtajiem augstajiem sasniegumiem.

   1. vieta
   Elīzai Apinei (12.a)

   Atzinība
   Sintijai Viesturei (10.b)

Paldies skolotājām Inārai Dreijerei un Beātei Kaupasai.

***