Latvijas Reitingi

2. Ziemeļvalstu ģimnāzijas atklātais čempionāts šahā

    Ziemeļvalstu ģimnāzijas 2. atklātajā čempionātā pulcējās 68 skolēni, no kuriem 39 bija Ziemeļvalstu ģimnāzijas bērni un 19 ielūgtie viesi. Sacensības kopā organizēja Rīgas Šaha skolas treneri Aivars Kažoks un Nellija Maklakova, sadarbībā ar Ziemeļvalstu ģimnāzijas vadību un skolas vecāku padomes pārstāvi Kristīni Strekalovu.

    Sacensībās, kā jau ierasts, cīņas bija spraigas un sacensību noslēgumā 4 dalībnieki bija ieguvuši 6 punktus. Kopvērtējumā par uzvarētāju kļuva Rīgas Katoļu ģimnāzijas 4. klases skolēns Pauls Veitners, viņam 6 punkti un vislabākais papildrādītājs.

    Par Ziemļvalstu ģimnāzijas čempioni starp meitenēm kļuva 6.c klases skolniece Dafne Maklakova, viņai 6 uzvaras. Par Ziemeļvalstu ģimnāzijas čempionu zēniem kļuva 4.b klases skolēns Ernests Strekalovs, viņam izcīnīti 5,5 punkti.

Lasīt vairāk--->

Ziemeļvalstu ģimnāzijas atklātais čempionāts šahā

     31. martā Ziemeļvalstu ģimnāzijā notika atklātais šaha čempionāts sadarbībā ar Rīgas Šaha skolu. Turnīra 7 kārtās ar lielu aizrautību piedalījās vairāk nekā 60 jauno šahistu. Ziemeļvalstu ģimnāzijā ir sākusies jauna tradīcija. PALDIES Skolas padomei un Rīgas Šaha skolas treneriem Nellijai Maklakovai un Aivaram Kažokam!

Lasīt vairāk--->