Latvijas Reitingi

Mācību priekšmetu olimpiādes

2018./2019.m.g. laureāti

Sveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 36. olimpiādes 2. posma laureātus 10. - 12. klašu grupā.

   1. vieta
   Rūdolfam Golubovam (12.b)

   2. vieta
   Augustam Kamerovskim (12.a)

   Atzinība
   Leldei Elizabetei Kusiņai (12.b)
   Kārlim Ķiršakmenim (11.b)

Paldies skolotājam Arvīdam Urbanovičam.
Vēlam veiksmes Rūdolfam un Augustam, gatavojoties dalībai valsts ģeogrāfijas olimpiādē.

***

Sveicam Rūdolfu Golubovu (12.b) ar iegūto 3.pakāpes diplomu vēstures valsts 25. olimpiādē 10.-12. klašu grupā.

Paldies skolotājai Evijai Braučai.

***

   Veicinot interesi par matemātiku, mūsu skolas skolēni jau vairākus gadus piedalās MMC - matemātikas konkursā 3.-9. klašu izglītojamajiem Meridian Mathematics Competition, ko organizē privātā vidusskola RIIMS. Konkurss notika jau astoto gadu, šogad piedalījās 3392 skolēniem no 121 skolas. Konkursā tika pārbaudīta skolēnu loģiskā domāšana un spriestspēja, kā arī zināšanas matemātikā un spēja tās pielietot reālu dzīves situāciju izpētē.
   Konkursa pirmajā kārtā 6.klašu grupā piedalījās 450 skolēni no dažādām Latvijas skolām. Savukārt 2. kārta jeb finālā piedalījās 39 veiksmīgākie, kas ieguvuši visvairāk punktus.

   Rūdolfs Sūna no 6.a klases ieguva bronzas medaļu.
   Liels paldies matemātikas skolotājai Laurai Čerņevskai!

***

Sveicam Rīgas pilsētas matemātikas 69. olimpiādes 2. posma laureātus 9.-12. klašu grupā.

   2. vieta
   Nilam Sūnam (10.b)

Paldies skolotājai Andai Vernei.

***

Sveicam Rīgas pilsētas 11.-12. klašu skolēnu 45. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posmā laureātus.

   1. vieta
   Leldei Elizabetei Kusiņai (12.b)

   2. vieta
   Rūdolfam Golubovam (12.b)

   Atzinība
   Signei Simsonei (11.b)

Paldies skolotājai Aijai Dombrovskai.
Vēlam veiksmi Leldei Elizabetei un Rūdolfam, gatavojoties dalībai valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

***

Sveicam Rīgas pilsētas fizikas 69. olimpiādes 2. posma laureātus 9.-12. klašu grupā:

   2. vieta
   Nilam Sūnam (10.b)

   3. vieta
   Alenam Nikolasam Boltjanskim (9.c)

Paldies skolotājiem Mihailam Vdovičenko un Marekam Meņšikovam.

***

Sveicam Rīgas pilsētas vēstures 25. olimpiādes 2. posma laureātus 9. un 12. klašu grupā:

   1. vieta
   Rūdolfam Golubovam (12.b)

   2. vieta
   Rolandam Indričānam (9.c)

   3. vieta
   Agatei Amantovai (9.c)
   Leldei Elizabetei Kusiņai (12.b)
   Augustam Kamerovskim (12.a)

Paldies skolotājām Evijai Braučai un Dinai Hofmanei.
Vēlam veiksmi Rūdolfam un Rolandam, gatavojoties dalībai valsts vēstures olimpiādē!

***

Sveicam Rīgas pilsētas 8.-9. klašu 45. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma laureātus:

   2. vieta
   Agatei Amantovai (9.c)

   3. vieta
   Ievai Indričānei(11.b)

Paldies skolotājām Aijai Dombrovskai un Līgai Fedorovai.

***

Sveicam Rīgas pilsētas bioloģijas 41. olimpiādes 2. posma laureātus 9.-12. klašu grupā:

   2. vieta
   Annai Galvanovskai (11.b)
   Rūdolfam Golubovam (12.b)

   3. vieta
   Antuanetei Ošiņai (11.b)

   Atzinība
   Agatei Amantovai (9.c)

Vēlam veiksmes Rūdolfam Golubovam, piedaloties Valsts bioloģijas olimpiādē.
Paldies skolotājām Justīnei Āboltiņai un Sandrai Bernātei.

***

Sveicam abus Rīgas pilsētas 10.-12. klašu skolēnu angļu valodas 48. olimpiādes 2. posma dalībniekus ar iegūtajiem augstajiem sasniegumiem:

   1. vieta
   Elīzai Apinei (11.a)

   2. vieta
   Augustam Kamerovskim (12.a)

Paldies skolotājām Inārai Dreijerei un Norai Kalnačai.

2017./2018.m.g. laureāti

Sveicam Rūdolfu Golubovu (11.b) ar iegūto II pakāpes diplomu ģeogrāfijas valsts 35. olimpiādē un vēlam veiksmi, gatavojoties pasaules ģeogrāfijas olimpiādes dalībnieku atlasei.

***

Sveicam Valsts angļu valodas 47. olimpiādes laureātus:

   2. vieta
   Katrīnai Celestei (12.a)
   Augustam Kamerovskim (11.a)

Paldies skolotājām Daigai Brasliņai un Norai Kalnačai.

***

Sveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 35. olimpiādes 2. posma laureātus 10. - 12. klašu grupā.

Laureāti:

   1. vieta
   Rūdolfam Golubovam (11.b)
     3. vieta
   Antuanetei Ošiņai (10.b)
   Kārlim Ķiršakmenim (10.b)
     Atzinība
   Andrim Zaķim (9.c)

Paldies skolotājam Arvīdam Urbanovičam.

***

Sveicam Borisu Dvorņikovu (9.c) ar iegūto atzinību Rīgas pilsētas ķīmijas 59. olimpiādes 2. posmā 9.-12. klašu grupā.

Paldies skolotājai Vēsmai Sūnai.

***

Sveicam Rīgas pilsētas matemātikas 68. olimpiādes 2. posma laureātus 9.-12. klašu grupā.

Laureāti:

   2. vieta
   Rūdolfam Golubovam (11.b)
     3. vieta
   Andim Dolgiļevičam (9.c)
     Atzinība
   Nilam Sūnam (9.c)
   Artūram Kļaviņam (9.c)

Paldies skolotājām Guntai Pētersonei un Andai Vernei.