Latvijas Reitingi

Vokālie un muzikālie panākumi

X Latvijas zēnu koru salidojums "PUIKAS VAR!"

Sagaidot Latvijas simtgadi, 1. jūnijā Cēsīs notika X Latvijas zēnu koru salidojums. Aptuveni 2000 dziedošie zēni no visas Latvijas, tostarp arī Ziemeļvalstu ģimnāzijas zēni skolotājas Sarmītes Vitkovskas virsvadībā, pieskandināja Cēsu parka estrādi. Koncerta laikā zēnu izpildījumā izskanēja 18 dziesmas. Priekšnesumus papildināja cirka mākslinieks un deju grupa. Šāds zēnu koru salidojums notiek reizi piecos gados, kurā pulcējas puiši no vispārizglītojošajām un mūzikas skolām. Diena bija piepildīta ne tikai ar dziedāšanu mēģinājumos un koncertā, bet arī ar sportiskām aktivitātēm.

Salidojuma afiša--->

X Latvijas zēnu koru salidojums "PUIKAS VAR!"

Sveicam mūsu zēnu kori un kora diriģenti Sarmīti Vitkovsku ar iegūto 1. pakāpes diplomu X Latvijas zēnu koru salidojuma "PUIKAS VAR!" zēnu koru konkursa 1. kārtā.
Lai veiksmīga uzstāšanās konkursa 2. kārtā!

Mūzikas konkurss "Balsis 2018" 2. kārta

2. martā vokālais ansamblis "Ziemeļvējš" piedalījās vokālās mūzikas konkursa "Balsis 2018" 2. kārtā, startējot kopā ar Zemgales novada jauniešiem. Žūrija atzinīgi novērtēja ansambļa "Ziemeļvējš" priekšnesumu, kopsummā piešķirotot 45,15 punktus.
APSVEICAM ansambļa "Ziemeļvējš" dalībniekus un vadītāju Sarmīti Vitkovsku ar iegūtu augstākās pakāpes diplomu!

Mūzikas konkurss "Balsis 2018" 1. kārta

17. februārī vokālais ansamblis "Ziemeļvējš" piedalījās Rīgas vokālās mūzikas konkursa "Balsis 2018" 1. kārtā. Saņemot žūrijas atzinību un I pakāpes diplomu (44,61 punkts), "Ziemeļvējš" ieguvis ceļazīmi uz konkursa 2. kārtu.
APSVEICAM ansambļa "Ziemeļvējš" dalībniekus un vadītāju Sarmīti Vitkovsku!